KORMEZ

O nas

PRODUCENT KOŁDER I POŚCIELI OD 1985 ROKU!

Firma KORMEZ

Firma KORMEZ powstała w roku 1985. W początkach swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych. Po kilku latach wraz ze zmieniającymi się potrzebami rynku rozpoczęliśmy produkcję wyrobów związanych z przemysłem pościelowym. Od ponad dwudziestu lat szyjemy wszelkiego typu kołdry, pościele, narzuty, prześcieradła oraz śpiwory. Mamy doskonale wyspecjalizowaną kadrę pracowników, współpracującą z nami prawie od początku istnienia firmy.

Teraz też przez Internet

Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnego rynku postanowiliśmy rozpocząć sprzedaż naszych wyrobów za pośrednictwem internetu. Jako firma z dużym bagażem doświadczeń jesteśmy pewni, że dokonując zakupów za pośrednictwem internetu, dołączycie Państwo do grona naszych stałych klientów.

WŁASNA PRODUKCJA

Wszystkie wyroby są szyte w naszej firmie przez doświadczony zespół fachowców, więc mamy pewność, że nasze wyroby spełniają najwyższe normy, których w naszej firmie przestrzegamy od samego początku istnienia naszego istnienie.

Nasze wyroby sprzedajemy bez udziału pośredników, dzięki temu ceny przez nas oferowane są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne w porównaniu do konkurencji.

Warto kupować produkty wytwarzane w Polsce!!!

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ!