Hurtownia kołder i pościeli

HURTOWNIA KOŁDER i POŚCIELI

Firma KORMEZ to doświadczony producent kołder i pościeli oraz HURTOWNIA kołder i pościeli. Od prawie 40 lat zajmujemy się w produkcją oraz sprzedażą detaliczną i hurtową wysokiej jakości wyrobów pościelowych.

W ofercie posiadamy szeroki asortyment wysokiej jakości pościeli, kołder, poduszek, prześcieradeł jak również innych wyrobów tekstylnych.

Naszym klientom i odbiorcom hurtowym oferujemy najwyższej jakości:

Nawiążemy współpracę z hurtowniami

Zachęcamy odbiorców hurtowych i sklepy do współpracy. Z naszej strony oferujemy towar najwyższej jakości w cenach producenta. Wszystkie wyroby pościelowe szyjemy na miejscu w naszym zakładzie produkcyjnym w Mławie przy ulicy Brackiej 18.

Nasi pracownicy to zgrany i doświadczony zespół, który zna się na tym co robi. Wszyscy w naszej ekipie dokładamy wszelkiej staranności, aby pościele przez nas produkowane były wysokiej jakości. Dowodem na to może być fakt, że nasi klienci, którzy kupili nasze wyroby, z reguły wracają do nas i stają się naszymi stałymi klientami.

kołdry pościel hurt

Dobra cena kołder i pościeli

Oprócz wysokiej jakości naszych pościeli, kołder, poduszek, prześcieradeł i innych wyrobów jesteśmy w stanie zaoferować naszym odbiorcom bardzo atrakcyjne ceny. Zarówno detaliczne jak i hurtowe ceny na nasze produkty zawsze są konkurencyjne na tle innych sprzedawców tego typu wyrobów. Tak dobre ceny możemy zaoferować dzięki temu, że mamy dostęp do sprawdzonych, a jednocześnie tanich dostawców półfabrykatów do naszej produkcji.

Drugim czynnikiem wpływającym na niskie ceny końcowego wyrobu, jest fakt, że nasze wyroby sami produkujemy i sprzedajemy bez żadnych pośredników. W ten sposób nie mnożymy niepotrzebnych kosztów, a odbiorcy końcowemu możemy zaoferować wyjątkowo dobre ceny za produkt najwyższej jakości.

Dla odbiorców hurtowych jesteśmy w stanie zaoferować własny transport, co dodatkowo obniża koszty. Jesteśmy w stanie dowieźć zamówione produkty w dowolne miejsce w Polsce.

Jeśli prowadzisz hotel, pensjonat, sklep lub hurtownię i potrzebujesz wyrobów pościelowych wysokiej jakości i do tego w atrakcyjnych cenach, to zadzwoń do nasi i zapytaj o warunki współpracy.

Warto kupować polską pościel od polskiego producenta.

Hurtownia kołder i pościeli
+48 606 332 241